HOG

WEST SIDE CHAPTER POZNAŃ
HARLEY OWNERS GROUP

ul. Św. Michała 62
61-005 Poznań
Poland

tel. (+48) 501 593 199 (Prezydent)
tel. (+48) 601 710 692 (Vice Prezydent)

Z życia Chapteru

Trzecia Impreza Otwarta – Harley Davidson Party – Piła Eden, Tequila

To była nasza największa impreza w tym roku. Zorganizowaliśmy ją wspólnie z naszym dealerem Voyager Club oraz klubem Eden w Pile. Chcieliśmy zorganizować ogólnopolskie zakończenie sezonu dla HOG-owców w Polsce i wszystkich tych, którym są bliskie motocykle Harley Davidson.Był to impreza dwudniowa przeznaczona dla około 500 osób. 
Zaprosiliśmy na nią wszystkie chaptery HOG-u w Polsce oraz wszystkich nie zrzeszonych HOG-owców z całego kraju. Przybyli motocykliści z Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Śląska, Szczecina, Bydgoszczy, Zielonej Góry, Legnicy, Piły i wielu innych miast. Przybyło około czterystu gości.

Program pierwszego dnia obejmował:

  • występy zespołów rockowych, The Tops, Dwa Koła
  • występ Krzysztofa Skiby z dziewczynami
  • program erotyczny
  • dyskoteka
  • darmowy bufet z kuchnią staropolską i degustację alkoholi

Ludzie się rozkręcili już koło 22-giej. Było wesoło i sympatycznie. Na telebimach pokazywane były filmy i zdjęcia z tegorocznych zlotów i spotkań harleyowców w Polsce i zagranicą. Tańce i zabawy trwału do wczesnych godzin rannych. Ostatni goście wychodzili z klubu około 6-tej rano dnia następnego.

W drugim dniu od godz. 12-tej w południe ci, którym starczyło sił, przyszli do klubu Tequilla na koncert Pawła Konduchowicza i rozmowy przy butelce piwa. O 17-tej wszyscy jeszcze raz zebrali się w klubie Eden na koncert zespołu O.N.A. Było głośno ale profesjonalnie i koncert wypadł bardzo dobrze.