HOG

WEST SIDE CHAPTER POZNAŃ
HARLEY OWNERS GROUP

ul. Św. Michała 62
61-005 Poznań
Poland

tel. (+48) 501 593 199 (Prezydent)
tel. (+48) 601 710 692 (Vice Prezydent)

Z życia Chapteru

Czwarta Impreza Zamknięta – Uroczyste Przyjęcie Nowych Członków – Poznań Viking

Uroczyste przyjęcie 3 nowych członków do chapteru w pubie Viking w Poznaniu. Nadanie kolejnych numerów członkom. Wspaniała zabawa i atmosfera. Chapter liczy 15 członków.

Po wstępnej degustacji wybornych potraw zaserwowanych przez właściciela lokalu – sympatycznego Duńczyka i kilku „rozgrzewających” napojach rozpoczęła się oficjalna część spotkania. Prezydent przedstawił naszych nowych członków Jasia i Wiesia i oddał ich w ręce James’a, który poprowadził dalszą część ceremonii. Najpierw nasze wizażystki doprowadziły ich do „odpowiedniego” stanu, który przypominał już trochę harleyowca poprzez wymalowanie ich twarzy. Potem James zaaplikował im specjalny napój „wzmacniający”, po którym mogli wreszcie odebrać swoje kurtki z naszywkami West Side Chapter. Wszyscy bawili się znakomicie.

Po krótkiej przerwie Prezydent ogłosił niespodziankę, którą było nadanie kolejnych numerów chapteru kolejnym członkom według kolejności wstępowania do naszego klubu. Do każdej odznaki dodana była charakterystyka postaci członka w postaci humorystycznego wiersza. Wszystkim się to bardzo spodobało. Po części oficjalnej była wesoła zabawa.