HOG

WEST SIDE CHAPTER POZNAŃ
HARLEY OWNERS GROUP

ul. Św. Michała 62
61-005 Poznań
Poland

tel. (+48) 501 593 199 (Prezydent)
tel. (+48) 601 710 692 (Vice Prezydent)

Odjechali do wieczności…

Pamięci Zbyszka

01.11.2023 to szczególny dzień, w którym wspominamy Wszystkich Świętych. Dla klubu West Side Chapter Poznań to dzień, w którym pożegnaliśmy naszego przyjaciela Zbyszka. Zawsze zostaniesz w naszej pamięci. Twoje poczucie humoru, pasja harleyowa oraz „otwarte” serce dla przyjaciół… Tego się nie zapomina. R.I.P.

Pamięci Sylwka.

Z wielkim smutkiem informujemy o nagłej śmierci brata klubowego Sylwestra Michałka. Sylwek był założycielem i wieloletnim Prezydentem naszego chapteru, był dobrym i wrażliwym człowiekiem, harleyowcem lubiącym dobra zabawę.
R.I.P.


Pamięci Jurka

Z ogromnym smutkiem i bólem 06-01-2021 pożegnaliśmy naszego brata klubowego Jerzego Koniecznego „SHARK”. Trudno w to uwierzyć, że kogoś takiego nie ma już wśród nas. West Side Chapter Poznań był dla Jurka częścią jego życia, jego pasją i wielkim hobby. Zdjęcia, które zrobił i które zdobią ściany naszego klubu będą nam przypominać Jerzego, a pamięć o nim zostanie z nami na zawsze!!!

Rodzinie Jurka składamy wyrazy współczucia.


Pamięci Darka

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem musimy Was poinformować o nagłym odejściu Darka Trochimiuka, wspaniałego kolegi, harleyowca, prospekta w naszym chapterze, wielkiego miłośnika country.

Najbliższym Darka składamy szczere kondolencje.

Cześć Jego Pamięci!


Pamięci Zbyszka

W dniu 26 września 2008 r. zginął tragicznie nasz najlepszy Przyjaciel Zbyszek Raniś, który zostawił cząstkę w każdym z nas! Będziemy zawsze o Nim pamiętać!!! Był niezwykłym kolegą, Przyjacielem na którego można było zawsze liczyć.
Był rozważnym kierowcą. Przejechaliśmy wspólnie tysiące kilometrów.

W tej trudnej dla nas wszystkich chwili staramy się być razem z Nim i jego rodziną. Zostały nam wspaniałe wspomnienia, z wspólnych wyjazdów, spotkań także tych najważniejszych rodzinnych.

Całym sercem w bólu jesteśmy z Tobą Jadwigo!
„Kancik” – Zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy z Tobą!!!

Bracia z West Side Chapter


Obejrzyj krótki film – wspomnienie o Zbyszku