HOG

WEST SIDE CHAPTER POZNAŃ
HARLEY OWNERS GROUP

ul. Św. Michała 62
61-005 Poznań
Poland

tel. (+48) 501 593 199 (Prezydent)
tel. (+48) 601 710 692 (Vice Prezydent)

Geneza West Side Chapter

26 lutego 2002 roku o godzinie 12.00 w siedzibie dealera Harley Davidson w Poznaniu na ręce właściciela salonu, garstka osób zafascynowanych tą legendarną amerykańską marką, złożyła wszystkie niezbędne dokumenty do rejestracji klubu o nazwie West Side Chapter Poznań.
Wniosek został pozytywnie rozpatrzony przez centralę H.O.G. w Stanach Zjednoczonych i w ten sposób powstał drugi w Polsce Chapter, zarejestrowany pod numerem 6704.

Działalność West Side Chapter Poznań oparta jest na dorocznych przepisach dla Chapterów H.O.G. oraz własnym statucie.

Klub tworzą oryginalni, wyjątkowi, niepowtarzalni i twórczy ludzie, którzy chcą podróżować na swoich maszynach i bawić się w sprawdzonym gronie przyjaciół. Do West Side Chapter Poznań, należą mężczyźni różnych profesji i w różnym wieku, a łączy ich wszystkich – honor, lojalność, przyjaźń i szacunek.

Mijają lata, zostają wspomnienia ale nie one są najważniejsze. Dla grupy osób tworzącej West Side Chapter Poznań, najistotniejsza jest przyszłość, nowe wyzwania i bezwarunkowa wolność.

O całej sile West Side Chapter decydują osobiste przeżycia każdego z członków, doświadczenia nabyte podczas wielu podróży po całym świecie i przyjaźń, której nie można oddać słowami.