HOG

WEST SIDE CHAPTER POZNAŃ
HARLEY OWNERS GROUP

ul. Św. Michała 62
61-005 Poznań
Poland

tel. (+48) 501 593 199 (Prezydent)
tel. (+48) 601 710 692 (Vice Prezydent)

Z życia Chapteru

Zakończenie sezonu motocyklowego 2005 w klubie Terytorium

11 listopada 2005 r. w Poznaniu w bezpośredniej bliskości Starego Rynku w klubie” TERYTORIUM” odbyła się impreza zorganizowana przez klub WEST SIDE CHAPTER oraz przez dealera Harleya Davidsona V – Force. 
„Zakończenie sezonu motocyklowego 2005” było godne wszystkich przybyłych gości. Bawiliśmy się wspólnie z klubami z Poznania: V2, Black Rider i Magneto. Obecni byli reprezentanci: warszawskiego, wrocławskiego chapteru, oraz duża grupa z Web Chapter. Byli motocykliści z Krakowa, Lublina, Torunia, Kalisza, Łodzi. Było nas razem 450 osób!


Wszystkim nam uprzyjemniał czas znakomity zespół bluesowy HOT WATER, który został entuzjastycznie przyjęty. Z kolei dziewczyny z Catsa rozgrzały męską część widowni, a dj. dał popalić wszystkim, którzy chcieli się wyszaleć na parkiecie.
Uhonorowani zostali przez klub West Side Chapter Wojtek Kasztelan, człowiek szczególny. Motocyklista legenda. Wyróżniony został za: postawę życiową, za pogodę ducha i konstruktywne działanie, za ponad przeciętność, za ponad podziały klubowe i za wielka pasję, jaką realizuje przez całe swoje bujne życie. Druga nagroda powędrowała do Krzycha Nowaka zwanego potocznie Rodziną i jego pasażerki Anety, za 22000 tys. przejechane w siodle w tym sezonie motocyklowym. Gratulujemy.
Impreza zakończyła się tuż po godzinie 5.00 rano.
Już dzisiaj zapraszamy was wszystkich na przyszły rok w tym samym listopadowym terminie.