Z życia Chapteru 2013

21.12.2013

Wigilia

W sobotę, wczesnym popołudniem zebraliśmy się wraz z naszymi rodzinami na kolejnej już klubowej, uroczystej Wigilii. Złożyliśmy sobie życzenia i przy świątecznie przystrojonych stołach zakosztowaliśmy tradycyjnych potraw. Ogromną radość, nie tylko najmłodszym, sprawiło pojawienie się dwóch Gwiazdorów, którzy obdarowali wszystkie dzieci wyczekiwanymi prezentami. W rodzinnej, świątecznej atmosferze spędziliśmy wspaniały, wyjątkowy wieczór. Życzymy wszystkim  spokojnych i radosnych Świąt.

Zobacz galerię

29.11.2013

Andrzejki 2013

Wypadające w tym roku w sobotę święto wszystkich Andrzejów stało się genialnym pretekstem dla naszej piątkowej, hucznej imprezy. A że mamy wśród nas oseska Andrzeja, pretekst przenikał się z prawdziwą okazją do świętowania imienin naszego dostojnego brata. Andrzejkowa zabawa otwarta była dla wszystkich naszych znajomych, którzy - mamy nadzieję - bawili się równie dobrze jak my sami. Solenizant zebrał moc życzeń i nie krył z tego powodu wzruszenia a jego spontaniczna, barwna przemowa, choć przykrócona nieco, pozostawi w naszych sercach i umysłach niezwykle wartościowy przekaz.

21.11.2013

POLISH HOG FOCUS GROUP - 2nd Meeting, Warszawa

W dniu 21 listopada 2013 w Warszawie odbyło się spotkanie pod nazwą „Polish HOG Focus Group – 2nd Meeting " . To drugie po roku czasu spotkanie Prezydentów polskich chapterów HOG. Tym razem gospodarzem był Warsaw Chapter Poland H.O.G. Podsumowano wspólne przedsięwzięcia w roku 2013 i ustalono terminarz promowanych polskich imprez w 2014 roku, organizowanych przez polskie chaptery .
Omówiono sytuacje w poszczególnych klubach, zasady ich funkcjonowania oraz wzajemnej współpracy. Kolejne spotkanie – za rok.

Zobacz galerię

02.11.2013

Walne Zebranie WSCH

W sobotę, 02.11.2013r.  odbyło się Walne Zebranie West Side Chapter Poznań. Spotkaliśmy się w celu podsumowania minionego roku działalności WSCH oraz ustalenia strategii na kolejny okres. Obecny Zarząd przedstawił sprawozdanie ze swej rocznej działalności i uzyskał absolutorium. Następnie, metodą tajnego głosowania wybraliśmy Prezydenta, którym po raz kolejny został Bartosz Śliwocki. Zgodnie z jego decyzją nie zmienił się dotychczasowy skład Zarządu West Side Chapter. Z radością zadecydowaliśmy również o przyjęciu w poczet WSCH pięciu nowych Braci: Leszka, Witka, dwóch Krzyśków oraz Teodora.

24.10.2013

Oslo Motor Show 2013

Z inicjatywy miłościwie nam panującego VP i gościnności Pantery, brata naszego, udaliśmy się 24 października do Oslo. Plan był prosty: zebrać inspiracje na nadchodzący sezon... A gdzie ich szukać jak nie na największej w Skandynawii imprezie customowej? W mocnej ekipie spędziliśmy 4 dni odkrywając, podpatrujac i planując jak tu upiększyć, ulepszyć i podrasować nasze motocykle... A jak już odkryliśmy, podpatrzylismy i zaplanowaliśmy, to już tylko pozostało nam podbić stolicę Wikingów. Dziękujemy "legionowi Oslo" :)

Zobacz galerię

19.10.2013

110TH ANNIVERSARY OF HARLEY DAVIDSON Z WEST SIDE CHAPTER

Rok 2013 to czas celebrowania 110 rocznicy powstania legendarnej motocyklowej marki Harley Davidson. Od początku roku na całym świecie mają miejsce liczne imprezy towarzyszące obchodom tej znaczącej rocznicy organizowane przez Harleya. Członkowie West Side Chapter uczestniczyli tego lata w uroczystościach związanych ze świętem HD podczas festiwalu w Rzymie lecz w związku z praktycznie zakończonym już sezonem motocyklowym postanowili kolejny raz uczcić to święto, tym razem wraz z przyjaciółmi w naszym Clubhousie. Doznań duchowych dostarczył nam występ goszczącego u nas już nie po raz pierwszy elektryzującego zespołu LaGuardia a nad oprawą muzyczną po koncercie i w czasie jego przerw zadbał energiczny D.J. powodując, iż gorąca atmosfera spontanicznej zabawy towarzyszyła nam i naszym gościom do późnej nocy...

Zobacz galerię

20.09.2013

Grzybobranie z Harleyem

Mija kolejny sezon i choć trochę to smutne, weekend 20-22 września podarował nam ogromną porcję radości, której doświadczyć mogliśmy podczas pobytu na tradycyjnym już Grzybobraniu z Harleyem u naszych przyjaciół w Ośrodku Wypoczynkowym Karina w Pszczewie. Analogicznie do poprzednich edycji imprezy, wydarzeniu towarzyszyło całe mnóstwo atrakcji. Jeszcze w piątek zespół Honky Tonk Brodhers zagrał dla nas bardzo energetyczny koncert. W sobotę było trudniej, ponieważ trzeba było wybrać spomiędzy trzech atrakcji: grzybobrania oraz jednej z dwóch wycieczek motocyklowych - do Parowozowni Wolsztyn lub do bunkrów Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień. Choć wybór nie był łatwy, nie było przegranych. Wszyscy, bez względu na to jaką podjęli dezyzję, wrócili bardzo zadowoleni. Popołudniem chętni mogli spróbować przelotu motolotnią, wziąć udział w licznych konkursach, m.in. strzeleckim oraz piłkarskim a nieustraszeni asystowali mistrzom Aikido w pokazie tej niezwykłej sztuki walki. Niewątpliwie największą duchową atrakcją był wieczorny, elektruzujący i mistyczny występ niekwestionowanej gwiazdy - zespołu Krzak, który swym czarem zahipnotyzował bezwzględnie każdego. Nie sposób wyrazić wspaniałe emocje, których dostarczyli nam organizatorzy: Renia i Dino. Bardzo dziękujemy im oraz całemu Zespołowi O.W. Karina za wspaniałą gościnę.

Zobacz galerię

13.09.2013

Harz 2013

To już tradycja!!! Nasz brat Szczypior na zaproszenie swojej siostry zorganizował kolejny wyjazd w góry Harz. Podróż minęła bardzo szybko, na bezprawiu (niestety nikt z naszego Zarządu nie mógł pojechać) prowadził Szczypior vel Struś Pędziwiatr. Ugoszczeni zostaliśmy po królewsku, atmosfera nieprzeciętna... Bawiliśmy się na całego i choć pogoda nas nie rozpieszczała, nic nie było w stanie popsuć naszych świetnych nastrojów. Bardzo dziękujemy organizatorowi i oczywiście Siostrze za wspaniałą gościnę i mile spędzony czas. Na pewno tam wrócimy!!!

15.08.2013

Malta Rally 2013

Długi weekend: 15-18.08.2013r. to wspanniale spędzony czas w Poznaniu na Malta Rally 2013. Z ogromną przyjemnością przybyliśmy na cieszący się dobrą sławą zlot, gdzie w atmosferze wykwintnej zabawy spędziliśmy czas długiego, sierpniowego weekendu. Zgodnie z tradycją Organizator zapewnił całe mnóstwo atrakcji towarzyszących, m.in.: Wyścig Smoczych Łodzi, występy zespołów rockowych, wycieczkę do Szreniawy, Wielką Paradę przez miasto Poznań i wiele, wiele innych. Z nieukrywaną dumą obwieszczam, że piątkowym przedpołudniem po zaciętej walce, załoga West Side Chapter po raz drugi z kolei zajęła pierwsze miejsce w Wyścigu Smoczych Łodzi zapewniając tym sobie tytuł niepokonanego mistrza imprezy z cyklu Malta Rally w tej dyscyplinie! Bardzo dziękujemy pozostałym drużynom za zaciekłą rywalizację i gratulujemy wywalczonych lokat. W sobotę wraz z przyjaciółmi z Gdańsk Chapter Poland wybraliśmy się na krótką wycieczkę do Zaniemyśla na mały obiadek a po powrocie znów oddaliśmy się urokom zlotu. Podsumowując, był to świetnie spędzony czas. Czar zlotu organizowanego na poznańskiej Malcie ma ogromną moc. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na premierę przyszłorocznej imprezy Warsaw Rally. Czekamy z utęsknieniem i wielką ciekawością.

03.08.2013

Demo Truck Tour 2013

W sobotę, 03 sierpnia 2013r. u naszego Dealera, V-Force miała miejsce tradycyjna już, cykliczna impreza promująca najwspanialsze maszyny świata - motocykle Harley Davidson. Również tradycyjnie, dodatkowo z ogromną radością pomogliśmy Dealerowi w realizacji próbnych jazd testowymi Harleyami. Kilkanaście razy przejechaliśmy trasę próby motocykli eskortując grupy śmiałków chcących zasmakować jazdy legendarnymi motocyklami. Za wyjątkiem jednej kraksy w której ucierpiał jeden z naszych sprzętów, dzień zaliczamy do bardzo udanych, choć w związku z panującym tropikalnym upałem kosztował nas wiele wysiłku. Trzymamy kciuki za Bohuna oraz jego Road Kinga, by jak najszybciej znów mogli razem cieszyć się ze wspólnie przejechanych tysięcy kilometrów.

Zobacz galerię

23.07.2013

Transylvanian Bike Week

Transylvanian Bike Week – praktycznie wszystko mówi za siebie. 1300 km do celu w wielkim upale, wspaniała ekipa, wspaniałe nastroje i to co kochamy najbardziej - nasze wspaniałe maszyny. Wybraliśmy się prawie wszyscy. Wtorkowy poranek - krótka odprawa i śmigamy. Pierwszy postój: Słowacja, Preszów a następnego dnia dalej do celu. Po przejechaniu rumuńskich bezdroży trafiamy na zlot w Fagaras. Wielkie przywitanie na zamku Drakuli, zmęczenie…, zakwaterowanie i zaczęło się ……. JJJ W trakcie zlotu spotkaliśmy grono przyjaciół z Polski. Zwiedziliśmy piękną trasę Transfogaraską, Braszów oraz miejsca kultu Rumunów. W trakcie zlotu nasz Prezydent obchodził po raz kolejny 18 – te urodziny. Po królewsku nas ugościł w regionalnej knajpce. Wieczorem życzenia otrzymał nie tylko od Nas ale od wszystkich uczestników zlotu. Specjalny prezent muzyczny Prezydent otrzymał od naszego przyjaciela Kramka – Prezydenta H.O.G. Warszawa. Odśpiewał dla niego wraz z kapelą coś niesamowitego, niepowtarzalnego, nie do opisania. Niestety te trzy dni na miejscu minęły super szybko. Zebraliśmy się znów rankiem i wio. Budapeszt, Zamek Międzylesie no i osiągnęliśmy cel. Wyjazd jak każdy nasz – fantastyczny pełny przygód i super atmosfery. A i oczywiście nie obyło się bez psikusów naszych bików – Robal (nasze bezpieczne plecy) zgubił tłumik, zaś Windziarza motor odmawiał co rusz posłuszeństwa, aż na końcu psiknął i też dojechał bez tłumika. Wielkie dzięki wszystkim za wspaniale spędzony czas.

Dodaj galerię

13.06.2013

Przyjęcie nowych Członków - Roma 2013

Podczas pobytu w Rzymie zaplanowaliśmy trochę nietypowe przyjęcie nowych Członków do West Side Chapter. Zaszczytu tego dostąpili Włodek Makowski i Remigiusz Berndt. Oczywiście chłopaki sprawdzili się już jako osoby godne klubowych kamizelek, jednak zgodnie z tradycją musieli poddać się ostatecznej weryfikacji. Panowie wykazali się głęboką wiedzą o WSCh. Pokazali też, że nie straszne im magiczne mikstury sporządzone według przepisów samego Panoramiksa. Sam Gajusz Juliusz Cezar zabiegałby o takich legionistów. Ale oni są już nasi! Po wyczerpujących testach Włodek i Remik otrzymali kamizele z rąk Prezydenta a następnie wykazując się zwinnością, sprytem i inteligencją wyłowili z wody swe odznaki. Od tej chwili są pełnoprawnymi Członkami West Side Chapter. 49 - Włodek i 50 - Remik to kolejne numery na "blachach" prężnie rozwijającego się West Side Chapter Poznań. 

Zobacz galerię

11.06.2013

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!!!

Wtorek, 11.06.2013 to dzień początku wyprawy do Wiecznego Miasta na Harley-Davidson 110th Anniversary Celebration in Rome. Wystartowaliśmy razem ze słońcem- 6:15 i w świetnych humorach ruszyliśmy w drogę. Już sama podróż do celu naszej wyprawy była wspaniałą przygodą. Pierwszego dnia dotarliśmy do Tulfes w austriackich Alpach, gdzie w malowniczej oklolicy zregenerowaliśmy siły na dalszą drogę. Celem na drugi dzień było Calenzano, jednak zanim dotarliśmy do niego odwiedziliśmy muzeum Ferrari w Maranello, gdzie mogliśmy podziwiać niespotykane supersamochody i spotkać samego Enzo. Trzeciego dnia naszej podróży dotarliśmy do Wiecznego Miasta. No i się zaczęło... Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem zagranicznej wyprawy, oczywiście oprócz samego zlotu, było przyjęcie nowych Członków do West Side Chapter, które miało miejsce w dniu 13.06.2013r. - relacja w odrębnym artykule. Tego samego dnia świętowaliśmy z okazji urodzin naszej Mariolki. Następnego dnia urodziny obchodził Szczypiorek a kolejny dzień to znów święto Mariolki, tym razem imieniny. Okazji wiele więc program bardzo napięty... Prócz pobytu w Ostii - sercu eventu, raczyliśmy się urokami Rzymu. Niestety wszystko co piękne szybko się kończy. W niedzielę ruszyliśmy w drogę powrotną, która od samego początku obfitowała w niespodzianki. Tuż przed samym odjazdem okazało się, że Swerterek ma przebitą oponę, co zmusiło nas do zapakowania jego motocykla na naszego busa serwisowego, który towarzyszy nam zawsze przy tak długich wyprawach. Niestety okazało się, że we Włoszech nie da się naprawić koła w niedzielę, więc Haryś Sweterków jechał na lawecie do Sirmione nad jeziorem Garda - miejsca w którym zaplanowaliśmy pierwszy nocleg powrotnej podróży. Koło udało się naprawić dopiero w Bolzano, ponieważ okazało się, że Włosi w przeważającej części kraju w poniedziałki pracują od 14:30. Prócz maszyny Sweterka figla spłatał nam także  Road Glide Rafała, w którym przestało działać ładowanie. Na szczęście dzięki kompetencji Maślaka i pomysłowi przekładania akumulatorów udało się dojechać na kołach do serwisu w Bolzano, gdzie i tę brykę udało się uzdrowić. Szczerze polecamy ten serwis HD. Dalsza podróż przebiegła już bez niespodzianek za wyjątkiem jednego niedopatrzenia i wyczerpaniu paliwa w Electrze Janusza. Jednak i z tym problemem sobie poradziliśmy. Do domów wróciliśmy we wtorek, 18 czerwca. Całą wyprawę można podsumować jako rewelacyjną. W tak doborowym towarzystwie można wybrać się i do samego diabła...

Zobacz galerię

02.06.2013

Dzień Dziecka

Jak co roku nasz wspaniały brat - „konstruktor dachów drewnianych” -  zorganizował wspaniałą zabawę dla naszych pociech. Spotkaliśmy się w Zagrodzie Traperskiej. Dzieciaki zapoznały się z „budową konia” oraz zabawiły się na całego obcując ze zwierzątkami. Oczywiście były także wspaniałe konkurencje sprawnościowe: przeciąganie liny, wyścig na nartach czy przenoszenie wiader na orczyku.  Niestety nasi bracia nie dali rady w przeciąganiu liny i z pełnym impetem wygrały dzieciaki z mamusiami. Na zakończenie wszyscy uraczyliśmy się wspaniałym drożdżowym plackiem, „wodo-żurem” – jak to nazwała Mariolka oraz wspaniałym mięskiem z ogniska. Dzieciaki na koniec otrzymały dyplomy oraz wspaniałe odznaki traperskie wykonane ze strusich jaj. Jak zwykle wielkie DZIĘKI dla Organizatora.

Zobacz galerię

31.05.2013

Urodziny V-Prezydenta oraz chrzest nowych maszyn

Piątkowy wieczór, 31 maja to czas uroczystości naszego Vice Prezydenta, który tego właśnie dnia świętował swe urodziny. Wraz z nim radowali się: Marcin, Krzychu, Teodor, Witek i Leszek. Ta piątka właśnie postanowiła uczcić zakup nowych motocykli. Okazji wiele więc i ranga imprezy niemała... Uroczyście złożyliśmy życzenia naszemu Jubilatowi a pozostałym chłopakom pogratulowaliśmy świetnych maszyn. Prezydent "ochrzcił" je butlą szampana. Impreza rozhulała się wzorowo a ze wsząd dochodził swąd spalonej gumy. Tak właśnie powinno być na motocyklowych imprezach :-)

Zobacz galerię

17.05.2013

Super Rally Wrocław 2013

W dniach: 16-19.05.2013 miała miejsce międzynarodowa impreza FH-DCE Super Rally, która w tym roku odbyła się we Wrocławiu. Oczywiście na imprezie nie mogło zabraknąć West Side Chapter Poznań! Na miejsce dotarliśmy piątkowym popołudniem i w pełni oddaliśmy się zlotowej atmosferze. Wieczorem udaliśmy się na niezapomnianą kolację do jednej z wrocławskich restauracji. Następnego dnia po motocyklowej paradzie przybyliśmy na zorganizowane przez Dealera HD Appaloosa oraz HCWP afterparty. Niestety wszystko co piękne szybko się kończy, dlatego mając tę wiedzę wykorzystaliśmy każdą chwilę... To był naprawdę udany wyjazd, świetny pod każdym względem...

Zobacz galerię

12.05.2013

"Zaślubiny z wiatrem"

W niedzielę 12 maja w Kościańskim Ośrodku Kultury miała miejsce promocja książki Bożeny Stróżyk "Zaślubiny z wiatrem" poświęcona pamięci jej córki, Agaty. Z przyjemością skorzystaliśmy z zaproszenia i liczną grupą uczestniczyliśmy w tym niezwykłym wydarzeniu.  Recytowane w poetyckim klimacie fragmenty książki zarówno przybliżyły jej charakter jak i dały zarys opowieści o pełnym pasji życiu wyjątkowej dziewczyny oraz rozpaczy jej rodziców. Agata zginęła w lipcu ubiegłego roku jadąc na wakacje swoim Harleyem. Miała 22 lata.

Zobacz galerię

27.04.2013

Rzut Beretem III

Sobota, 27 kwietnia 2013, godz. 10:00, V-Force - to czas i miejsce zbiórki inaugurującej rajd oficjalnego otwarcia sezonu harleyowskiego 2013 zgodnie z kalendarzem V-Force i West Side Chapter. Rzut Beretem III to już trzecia edycja imprezy integrującej miłośników i użytkowników motocykli Harley Davidson. Konwencja tegorocznego rajdu to POKER RUN, w którym wszyscy uczestnicy podzieleni na grupu rywalizowali o zdobycie najwyższej ilości punktów przyznawanych za wiedzę, sprawność oraz układ losowanych kart. Wyjazd grup poprzedzony był szkoleniami z pierwszej pomocy oraz zasad bezpiecznej jazdy. Po takim przygotowaniu rajd ruszył. Zabawa polegała na zlokalizowaniu poszczególnych stacji, wykonaniu zadań unikalnych dla każdej ze stacji i dotarciu z możliwie największą ilością zdobytych punktów do celu. Podczas wieczornej zabawy uhonorowano zwycięzców, choć w gruncie rzeczy czuć się takimi mogli wszyscy uczestnicy imprezy, gdyż zabawa była przednia a artyści na scenie oraz goście na sali, dali naprawdę dużego ognia. Życzymy wszystkim motocyklistom bezpiecznego i równie udanego całego sezonu.

Zobacz galerię

19.04.2013

Piąte urodziny Gdańsk Chapter Poland North Side

Piątkowym wczesnym popołudniem, kilkunastoosobową grupą wyruszyliśmy do Gołunia w Borach Tucholskich, gdzie uczestniczyliśmy w święcie z okazji piątej rocznicy powstania Gdańsk Chapter Poland North Side. To niewątpliwy zaszczyt i ogromna radość dzielić radość z naszymi przyjaciółmi z okazji tak ważnego wydarzenia. Dziękujemy za wspólne świętowanie i życzymy kolejnych jubileuszy, które miejmy nadzieję, rownież świętować będziemy razem :-)

Zobacz galerię

16.04.2013

HOT 2013 H.O.G. OFFICER TRAINING

W dniach 18-21.04.2013 w Milwaukee miał miejsce HOT 2013 H.O.G. OFFICER TRAINING. Z tego właśnie powodu rześka ekipa West Side Chapter (Tubiś, Zyga, Windziasz, Majkel, Marian oraz Sweterek) wybrała sie na konferencję do HOGa w mieście Harleya Davidsona. Podczas pierwszych trzech dni pobytu poznańska ekipa brała czynny udział w szkoleniach o tematyce związanej z organizacją eventów oraz konferencjach na temat zacieśniania kontaktów z Dealerami. Korzystając z pobytu za wielką wodą grupa odwiedziła fabrykę oraz muzeum Harleya zaś podczas długich wieczorów zacieśniała stosunki z chapterami z USA oraz innych krajów. Niewątpliwie dużą niespodzianką było poznanie grupy harleyowców z Milwaukee, gdzie nasza ekipa została zaproszona na chrzest nowego członka - oj, kolejni wstępujący do WSCh będę się mocno pocić przed nadaniem barw :-)  W drodze do Chicago grupa odwiedziła Volo museum gdzie mogła zapoznać się z historią amerykańskiej motoryzacji. Podczas pobytu w Chicago na zaproszenie naszego przyjaciela Leszka, nasi turyści spotkali się z Polonią w słynnej karczmie Szałas.  Resztę czasu wolnego przeznaczyli na wizyty u dealerów Harleya z okolic Milwaukee jak i Chicago oraz na spoglądanie z drapaczy na malownicze okolice. Powrót z ciężkimi walizami zakończył się szczęśliwie.

Zobacz galerię

06.04.2013

Przyjęcie imieninowo urodzinowe

Sobotni wieczór szóstego kwietnia należał do szanownych jubilatów oraz solenizantów, mianowicie: Mariolki, Sławy, Marka oraz Zbychów - Dekorza i Windziarza. Tego wieczoru mieliśmy ogromną przyjemność bawić się na imprezie imieninowo urodzinowej naszych wspaniałych przyjaciół w sympatycznym gronie zaproszonych gości.

Zobacz galerię

02.03.2013

POLISH HOG CHAPTERS PARTY

W sobotę, 02.03.2013r. w naszym Clubhousie miała miejsce bardzo sympatyczna impreza, na której integrowaliśmy się z przybyłymi szacownymi gośćmi z pozostałych polskich Chapterów. Spotkanie, choć przygotowane u nas, z założenia miało być wspólnym party i dlatego staraliśmy się, by przygotować je tak aby wszyscy czuli się bardzo swobodnie. W celu uatrakcyjnienia imprezy zaprosiliśmy wirtuoza gitary, Leszka Cichońskiego, który wraz z Łukaszem Łyczkowskim dał wspaniały, mistyczny koncert wywołując w nas zachwyt i podziw. Równie gorący i elektryzujący był przygotowany jako kolejna atrakcja pokaz gimnastyczny, który - sądząc po aplausie - również spowodował szybsze bicie serc. Drugi marca to także dzień urodzin naszego Sekretarza, Dina, który w tym roku obchodził swe święto w tak wyjątkowych okolicznościach. Dinowi raz jeszcze życzymy stu lat oraz kolejnych urodzin w podobnym anturażu. Myślę, że miniony wieczór śmiało można zaliczyć do wyjątkowo udanych i że będziemy go jescze długo i miło wspominać...

Zobacz galerię

23.02.2013

Bal Kostiumowy

23 lutego 2013, gdy nastał wieczór, w naszym Clubhousie pojawiły się postaci z innych światów - to za sprawą osobliwego, acz tradycyjnego już Balu Kostiumowego im. Zbyszka Gromadzińskiego. Jak co roku, wodze wyobraźni przybyłych na bal gości okazały się mocno puszczone co mocno ubarwiło nasz bal. Za sprawą dopisujących humorów, spontanicznie ogłosiliśmy konkurs na najzabawniejszy kostium, który jednogłośnie wygrała P. Anna G. otrzymując, prócz nagrody, gromkie owacje. Bal kostiumowy po raz kolejny okazał się naprawdę fajnym wydarzeniem. Tak luźnej atmosfery nie jest w stanie zapewnić żadna inna impreza...

Zobacz galerię

15.02.2013

Walentynki

14 lutego to dzień zakochanych i dlatego właśnie w piątek, 15 lutego 2013 bawiliśmy się w duchu miłości na cyklicznej już zabawie walentynkowej. Odpowiednio przystrojone wnętrze naszego Clubhousu wprawiło wszystkich w romantyczny, wręcz poetycki nastrój towarzyszący bawiącym się parom. I tak w świetle świec i przy nastrojowej muzyce spędziliśmy kolejny wspaniały wieczór.

08.02.2013

Wesele

8 lutego 2013r. mieliśmy zaszczyt gościć na ślubie syna naszego brata - Zbyszka Zandeckiego. Para Młoda: Dominika i Jakub złożyli sobie przysięgę małżeńską w obecności świadków i przybyłych gości. Po ceremonii zaślubin udaliśmy się w miejsce uroczystości weselnej, na której bawiliśmy się świętując szczęście młodych małżonków oraz radość ich rodziców.

02.02.2013

Turniej Piłkarski

W sobotę skoro świt, sekcja sportowa West Side Chapter ochoczo zerwała się z łóżek by stawić się silną reprezentacją na II Turnieju Piłki Halowej Klubów Motocyklowych o puchar Motofani 2013. Drużyny reprezentujące inne kluby motocyklowe także licznie stawiły się do rozgrywek, których poziom w tym roku był naprawdę wysoki. Wszystkie zespoły dzielnie się spisały a rywalizacja była ogromna. Duch sportu towarzyszył drużynom do końca a kibice odwzajemniali to gorącym dopingiem. Sport to zdrowie a sportowa rywalizacja dodatkowo integruje. Dziękujemy wszystkim drużynom za imponujące emocje towarzyszące rozgrywkom...

Zobacz galerię