Z życia Chapteru 2012

31.12.2012

Sylwester 2012

Minął kolejny rok... Prastarym zwyczajem, w tym szczególnym dniu, spotkaliśmy się na imprezie sylwestrowej, by pożegnać mijający, 2012 rok i z radością i nadzieją przywitać nadchodzący - 2013! Wraz z gośćmi bawiliśmy się w rytm gorącej muzyki serwowanej przez DJ-a. Punktualnie o północy wznieśliśmy toast szampanem na cześć Nowego Roku oraz wystrzeliliśmy w niebo serię fajerwerków. Następnie nie pozostało już nic poza szaloną zabawą... Życzymy wszystkim szczęśliwego 2013 roku!!!

Zobacz galerię

21.12.2012

Wigilia

Choć wsród nas nie ma wielu "świętoszków", tradycję cenimy. W piątek, 21 grudnia zasiedliśmy przy klubowym wigilijnym stole, na którym - zgodnie ze zwyczajem - pojawiło się ze trzydzieści potraw. Dzieci z małą pomocą troszkę starszych, przyozdobiły piękną choinkę. Gwiazdą wieczoru był oczywiście ... Gwiazdor, który jak co roku hojnie obdarował prezentami wszystkie nasze pociechy. Wszystkim, którzy rozrabiali, tym razem się upiekło, gdyż wspomniany Gwiazdor miał przykrótką rózgę. Było naprawdę sympatycznie i świątecznie. Życzę wszystkim tak ciepłej atmosfery w Święta i na co dzień.

Zobacz galerię

07.12.2012

Nadanie Barw 2012

Liczna rodzina to szczęśliwa rodzina. I choć ilość nigdy nie powinna stać przed jakością to jednak w kupie siła! 7 grudnia 2012r. nasza klubowa familia powiększyła się o dwóch pełnoprawnych członków. Są nimi: Tomek Wdowczyk i Marek Kubacki. Mimo, iż chłopaki sprawdzili się niejednokrotnie podczas motocyklowych wojaży, tradycji stało się zadość - musieli oni bowiem przejść ostateczny test sprawdzający przygotowany przez ubiegłorocznych abiturientów wspieranych przez Zbycha Windziarza. Zgodnie z oczekiwaniami, śmiałkowie celująco poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami, które uwierzcie, do łatwych nie należały i z całą pewnością poskutkowały bólem głowy... Chłopaki otrzymali swe kamizele z pełnymi Barwami oraz blachy z numerami. Od tej chwili Tomek jest numerem 47 a Marek to "czterdziestka ósemka". Chłopaki, gratulujemy i cieszymy się, że jesteście z nami!!!

Zobacz galerię

03.12.2012

Czterdziecha Kudłatego

Czterdzieści lat minęło... Słowa klasyka zawsze aktualne. Bo niby komu czterdziestka nie strzeliła inaczej niż niepostrzeżenie? Któż w dniu czterdziestych urodzin nie spoglądał w lustro i nie doszukiwał się podobieństw do inżyniera Karwowskiego?? I wreszccie, komu przez cały tydzień przed i miesiąc po, nie dawała spokoju ta przygnębiająca melodia??? Na szczęście tym razem trafiło na ... Kudłatego, który zaprosił nas na swe urodziny do naszego ulubionego ośrodka wypoczynkowego Karina w Pszczewie. Mogliśmy tam szczerze uczcić jubileusz Włodka. Przy suto zastawionych stołach, muzyce na żywo i towarzyszącej serdecznej gościnie, świętowaliśmy urodziny Przyjaciela, gdyż przecież czterdziestkę obchodzi się raz w życiu :-) A jak najlepiej okazać szacun poważnemu jegomościowi? Zabawą do rana, oczywiście. I tak też było! Włodek, jeszcze raz: wszystkiego najlepszego i pamiętaj, że gdy Cię czas pogania, przodem puszczaj drania bo masz czterdzieści nowych lat!!!

Zobacz galerię

29.11.2012

Polish HOG Focus Group Meeting, 29.11.2012, Poznań

 W dniu 29 listopada 2012 powstała Polish HOG Focus Group . W jej skład wchodzą Prezydenci wszystkich polskich chapterów HOG. Pierwsze spotkanie odbyło się w West Side Chapter Poznań Clubhouse z dodatkowym udziałem wybranych Oficerów z każdego Klubu. Główny cel grupy to wzajemna współpraca i wymiana doświadczeń oraz ustalenie wspólnych kierunków działania.

Zobacz galerię

23.11.2012

Andrzejki z WSCH

Już od miesiąca staraliśmy się informować wszystkich naszych znajomych o imprezie andrzejkowej, którą zorganizowaliśmy 23.11.2012r. Zaproponowaliśmy, by zabawa odbyła się w stylu tal siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Nasi wspaniali goście podchwycili pomysł... Cofnęliśmy się w czasie. Takie deja vu. Grunt to świetna zabawa a nasi goście dobrze wiedzieli jak ją rozkręcić. Było kolorowo, wesoło i trochę sentymentalnie. Świetna atmosfera, wspaniali biesiadnicy,... Ja już tęsknię za kolejnym party.

Zobacz galerię

27.10.2012

Walne Zebranie 2012

W sobotę, 27.10.2012r. miało miejsce coroczne Walne Zebranie West Side Chapter Poznań. Spotkaliśmy się celem podsumowania minionego okresu działalności WSCH, ustalenia strategii na kolejny rok oraz wyboru nowych Władz klubu. Na zebraniu przedstawiono sprawozdanie z działalności  Zarządu w ostatnim cyklu rocznym, na podstawie którego Zarząd uzyskał absolutorium.  Następnie przyszedł czas na wybór nowego Prezydenta, którym ponownie został wybrany Bartosz Śliwocki. Nowo wybrany Prezydent West Side Chapter przedstawił propozycję nowego Zarządu w dotychczasowym składzie, który został jednogłośnie zatwierdzony. Ostatnim oficjalnym punktem spotkania było głosowanie nad przyjęciem do klubu nowych członków. Wszystkie głosowane kandydatury uzyskały nasz akcept.

Zobacz galerię

20.10.2012

Święto po czterokroć

Któż z nas nie lubi zabawić się na imprezce urodzinowej lub imieninowej któregoś ze swoich przyjaciół? Odpowiedź jest jedna: wszyscy lubią! A gdy imprezę takową zorganizuje czwórka solenizantów i jubilatów, wtedy jest szał. 20 października bawiliśmy się na przyjęciu urodzinowo - imieninowym Niny, Violetty, Janusza oraz Rafała. Zabawa od samego początku do samego końca była naprawdę gorąca. Jubilatom i solenizantom życzymy tradycyjnych stu lat a wszystkim czytającym ten wpis proponuję wznieść toast za nieustające ich zdrowie...

Zobacz galerię

06.10.2012

Wyjazd do Sopotu

W związku z zaproszeniem naszych przyjaciół z Gdańsk Chapter Poland North Side, delegacja WSCH wybrała się na wybrzeże. Sobotnim popołudniem dotarliśmy do gdańskiego Dealera Harleya, gdzie - podobnie jak w całym kraju - trwał weekend dni otwartych. Jakiś czas później udaliśmy się do hotelu w Sopocie, by się rozpakować. W recepcji czekała na nas wielka niespodzianka - Vice President, który w tajemnicy ukrywał swój przyjazd, czym sprawił nam ogromną, niespodziewaną radość. Wieczorem spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi z gdańskiego Chapteru w Dream Club, gdzie w osobliwej atmosferze lokalu mogliśmy swobodnie pokonwersować. Gdy postanowiliśmy wrócić do hotelu, w całym Sopocie zgasło światło. Najwyraźniej znak był to, że czas kończyć i wracać do domu :-)

Zobacz galerię

29.09.2012

Ucho od śledzia

Ucho od śledzia to tajny kryptonim imprezy, której gospodarzem był tym razem nasz przyjaciel Krzysztof. Krzysztof zorganizował swe imieniny, na które zaprosił wszystkich członków West Side Chapter oraz znajomych spoza klubu. Impreza była naprawde mocna a ekipa zwarta. Pewnie zastanawiacie się skąd kryptonim (?) ... Sekret ten znają tylko Ci, którym dane było tam być...

26.09.2012

Pamięci Zbyszka

To już czwarty rok, kiedy nie ma wśród nas Zbyszka - Kancika. We środę, 26 września umówiliśmy się w naszym Clubhousie, skąd pojechaliśmy na grób Zbyszka. Zapaliliśmy znicze, powspominaliśmy... Następnie wróciliśmy do Clubhousu, by w gronie przyjaciół spędzić ten wyjątkowy wieczór.

21.09.2012

Grzybobranie 2012

Tradycja to rzecz święta! Najlepiej wiedzą o tym Gospodarze cyklicznego już Grzybobrania, na które po raz kolejny zaprosili nas Dino z Renatą. Wczesnym popołudniem w piątek, 21 września przyjechaliśmy do ośrodka Karina w Pszczewie, gdzie jak zawsze zostaliśmy powitani po królewsku. Z każdą godziną było juz tylko coraz huczniej.  Ci, którzy nie czują stracha polatali motolotnią a twardziele zagrali w paintball. Wieczorem bawiliśmy się na koncercie zespołu Cree. W sobotę, oczywiście tradycyjnie, wybraliśmy się na grzyby. Po powrocie z pełnymi, mniej lub bardziej koszami i z dobrymi humorami, dalej korzystaliśmy ze wspaniałej gościny. Wieczorem znów daliśmy czadu, tym razem na koncercie zespołu A.S.O. Niezwykłą niespodzianką był występ dwóch pieczonych prosiąt, który dopełnił zarówno świetność samego wieczoru, jak i nasze żołądki... Jest jedna zła strona pobytu u Dinów - to chwila kiedy trzeba wyjeżdżać. Niestety i nas ona dopadła ... w niedzielę.

15.09.2012

Latino Party

Konsekwencja to według nas pożądana cecha. Dlatego, skoro zorganizowaliśmy imprezę z okazji początku lata, postanowiliśmy uczcić także jego schyłek. Latino Party to najlepsza konwencja zabawy na taką okazję... Gorące rytmy i autorytet Tequili spowodowały, że zarówno my jak i nasi Goście poczuliśmy się jak rasowi Latynosi. Poruszeni żywiołowymi rytmami i żarliwą atmosferą przetańczyliśmy całą noc...

Zobacz galerię

06.09.2012

Wycieczka w góry Hartz

6 września to dla części z nas dzień wyjazdu na wycieczkę w góry Harz, gdzie zaproszeni zostaliśmy przez siostrę naszego brata - Szczypiora. Szczęśliwcy, którzy wybrali się na tę wyprawę nie szczędzą słów zachwytu, radości i wdzięczności za wspaniałą gościnę i szereg atrakcji przygotowanych przez Gospodarzy. Ich czar oraz urok miejsca sprawiły, że planujemy wybrać się tam ponownie.

Zobacz galerię

16.08.2012

Malta Rally 2012

Zlot na Poznańskiej Malcie to już, rzec można, Warszawska tradycja :-) Od czwartkowego popołudnia zagościliśmy na Malta Rally 2012., po wcześniejszej wyprawie do Bydgoszczy, gdzie przywitaliśmy przybyszy z Kaliningradu, którzy wraz z nami dotarli na miejsce. Rankiem następnego dnia żwawa drużyna West Side Chapter stawiła się do Wyścigów Smoczych Łodzi, które ... wygrała!!!! Gratulacje dla reprezentacji! Oczywiście, gratulacje należą się również wszystkim pozostałym drużynom.  Z nami przegrać to jak wygrać - jak powiedział kiedyś klasyk :-) Zlotowa atmosfera sprawiła, iż czas tak szybko biegł, że nie wiadomo kiedy zrobił się wieczór, potem kolejny... W międzyczasie w sobotę, wraz z ekipą z gdańskiego Chapteru wybraliśmy się na przejażdżkę do czarującej knajpy położonej w malowniczym miejscu nad jeziorem. I znów nastał wieczór, i znów było wesoło,... Malta Rally to naprawdę fajne wydarzenie. Z utęsknieniem będziemy wyczekiwać na kolejną jego odsłonę.

Zobacz galerię

11.08.2012

Demo Truck & After Party

W sobotę, 11 sierpnia 2012r. u naszego Dealera, V-Force miała miejsce duża impreza promująca motocykle Harley Davidson: Demo Truck 2012. Wzorem poprzednich lat pomogliśmy Dealerowi w realizacji próbnych jazd Harleyami. Poprowadziliśmy kilkanaście grup chętnych przetestować najwspanialsze motocykle świata!

Zobacz galerię

22.07.2012

Norwegia

Niedziela, 22 lipca 2012r. to dzień wyjazdu na przejażdżkę po Norwegii. Siedem motocykli plus auto serwisowe to skład grupy, która ruszyła na podbój norweskich dróg. Celem pierwszego dnia podróży jest prom w Świnoujściu. Później jeszcze tylko kilka godzin przeprawy przez Bałtyk i lądujemy w Norwegii...

Zobacz galerię

10.07.2012

Bieszczady Rally

Ekstremalny wyjazd w Bieszczady chodził nam po głowach już od kilku sezonów. Temat dobrze już dojrzał, więc nastał najwyższy czas na realizację planu. Kilku największych twardzieli z WSCH spakowało tylko to, co niezbędne: śpiwory, namioty, strzelby i kilka konserw, by wyryszyć na egzotyczną wyprawę w nieprzyjazne środowisko.

Zobacz galerię

30.06.2012

Bike Island

Rankiem w sobotę, 30 czerwca, grupą kilku motocykli, wyruszyliśmy do Lubieszewa, by zawitać na Internationale Bike Island Day. Po dotarciu na miejsce mogliśmy rozkoszować się urokami miejsca zlotu oraz atrakcjami przygotowanymi przez Organizatorów. Mimo, że pogoda nas nie oszczędziła, miło będziemy wspominać tę przejażdżkę.

23.06.2012

Summer Party

W sobotę, 23 czerwca odbyła się, organizowana z radości nadejścia wyczekiwanego lata, impreza Summer Party. Niebawem wszyscy wsiądą na swe motocykle i wyruszą ku słońcu. Koniec czerwca to ostatni moment, by spotkać się poza trasą i zabawić. Wykorzystaliśmy tę chwilę. Zabawa była bardzo gorąca.

Zobacz galerię

10.06.2012

Tor Poznań

W niedzielę, 10.06.2012r. spotkaliśmy się na Torze Poznań, by pod okiem kierowcy wyścigowego, Teodora Myszkowskiego doskonalić swe umiejętności jazdy motocyklem. Przed zajęciami praktycznymi miało miejsce szkolenie teoretyczne, prowadzone oczywiście przez mistrza. Po bezcennym wykładzie i rozgrzewce na "ósemkach" udaliśmy się na tor, gdzie mogliśmy w praktyce przećwiczyć teorię przekazaną nam przez Teodora. To nieocenione doświadczenie. Takich treningów nigdy za wiele, wszak bezpieczna, świadoma jazda to cel, do którego powinni dążyć wszyscy.

Zobacz galerię

01.06.2012

Dzień Dziecka

Pierwszego dnia czerwca corocznie świętujemy Dzień Dziecka. W tym roku nasze dzieci bawiły się w Murowanej Goślinie. Zabawę zorganizowali: Zbychu - Cieśla i Marek - Tartak. Dzieciaki wzięły udział w licznych konkursach i zabawach. Sądząc po uśmiechniętych buźkach, bawiły się świetnie. I o to chodziło...

Zobacz galerię

18.05.2012

Road Glide

Mamy nowego członka rodziny! Nasz Vice Prezydent Rafał stał się szczęśliwym posiadaczem wspaniałego CVO Road Glide. Piękna maszyna i piękna z nich para...

08.05.2012

St. Tropez

Tradycja to rzecz święta i trzeba ją szanować. Każdego roku wybieramy się na dłuższą przejażdżkę w jakieś fajne miejsce na zlot HD. W tym roku padło na Saint Tropez...

Zobacz galerię

05.05.2012

Klamka zapadła

5 maja 2012 to dzień, którego na pewno nigdy nie zapomną Madzia i Majkel. To najważniejszy dzień w ich życiu. Tego bowiem dnia przysięgli oni sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że się nie opuszczą...

03.05.2012

Wieczór panieński

Wieczór, 3 maja 2012r. należał do naszych Pań. To wieczór panieński Madzi, która uszczęśliwiła naszego brata, Majkela. Niestety, z wiadomych względów, nie mam wiedzy na temat przebiegu tego wieczora.

28.04.2012

Rzut beretem

Sobotnim rankiem spotkaliśmy się u naszego Dealera - V-Force skąd grupami wyruszyliśmy na rajd "Rzut beretem II". Impreza została zorganizowana z okazji rozpoczęcia sezonu 2012. Rajd polegał na odnalezieniu punktów kontrolnych, na których każdy z uczestników musiał wykazać sie wiedzą i umiejętnościami, za co każda z grup była punktowana. Po wykonaniu wszystkich zadań spotkaliśmy się w malowniczo położonym hotelu w Wągrowcu, gdzie mogliśmy odpocząć po wyczerpującym dniu i oddać się zabawie. Było uroczo. Pogoda dopisała a organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji. Następnego dnia, ubawieni i wypoczęci udaliśmy się na przejażdżkę do domów.

12.04.2012

Wieczór kawalerski

Środek tygodnia, czwartek... To żadna przeszkoda kiedy w grę wchodzi wieczór kawalerski naszego brata! Ten wieczór należał do Majkela, który zdecydował się na poprawę swego jestestwa. Jednak, zgodnie z tradycją, musiał udowdnić nam, że podoła zadaniu. Majkel pozytywnie przeszedł wszystkie testy, które zgotowali dla niego doświadczeni bracia. Może się żenić. Jest gotów. Pani będzie zadowolona...

16.03.2012

Uodziny, Imieniny,...

Piątek, 16.03.2012 to dzień wielkiej kumulacji! Świętowaliśmy z okazji urodzin oraz imienin szacownego grona jubilatów i solenizantów: Sławy, Mariolki, Violetty, Ewy, Tomka, Zbycha Windziarza, Zbycha Cieśli, Marka oraz Waldka! Po złożeniu życzeń bawiliśmy się do białego rana. Wszystkim obchodzącym swe święto tradycyjnie życzymy stu lat!

10.03.2012

Urodziny Dina

Dziś, tj. w sobotę 10.03.2012r. jesteśmy goszczeni u naszego Sekretarza, Grzegorza Mikołajczaka. Świętujemy z niepowtarzalnej okazji, bowiem Dino obchodzi oooookrągłą rocznicę swoich urodzin! Dino - Sto lat, sto lat,...

03.03.2012

10th. Anniversary

"26 lutego 2002 roku o godzinie 12.00 w siedzibie dealera Harley Davidson w Poznaniu..." - te słowa to początek - początek genezy West Side Chapter i samego klubu. Tak, to już 10 lat!!! Dziesięć lat istnienia, przyjaźni, pasji, zabawy, rozwoju,... To wielkie święto WSCH!!! Chcąc podzielić się naszą radością, zaprosiliśmy inne kluby motocyklowe oraz znajomych, którzy zawsze są blisko nas, na uroczystą imprezę urodzinową. Takiego święta jeszcze nie obchodziliśmy...

... To był niezapomniany wieczór. Ku naszej ogromnej radości, na sczególne święto West Side Chapter przybyło wyjątkowo liczne grono nietuzinkowych gości. Wnętrze naszego Clubhousu wypełnione było po brzegi a reprezentacje najznamienitszych klubów motocyklowych podkreśliły naprawdę unikatowy, rasowy, stricte motocyklowy charakter uroczystości. Specjalnie dla naszych gości czadu zadała Nocna Zmiana Bluesa rozgrzewając imprezę do granic skali!!! Z okazji urodzin Klub został obdarowany wspaniałymi prezentami. Były gratulacje oraz życzenia kolejnych spektakularnych jubileuszów. Nic dziwnego, że w tak doborowym towarzystwie rozmowom o wszystkim nie było końca a zabawa przeciągnęła się do rana :-) Dziękujemy wszystkim gościom za obecność i niepowtarzalną atmosferę!!!

Zobacz galerię

27.01.2012

Bal Przebierańców

Jak karnawał to karnawał... Coroczną już tradycją jest w West Side Chapter kolorowy bal przebierańców. To swoisty test na naszą wyobraźnię oraz dystans do siebie samych. Szczęśliwie, zarówno my, jak i nasi znajomi wiemy co to poczucie humoru! Tego wieczoru nikt nie był sobą. Mimo to atmosfera jakaś swojska. Było wesoło, miło i dowcipnie. A co złego to nie my!!! :-)

21.01.2012

Turniej piłkarski

Nastała zima, śnieg przypruszył ulice, Harleye odpoczywają w garażach z utęsknieniem wyczekując wiosny. W sobotę 21.01.2012 sekcja sportowa West Side Chapter wzięła udział w międzyklubowym turnieju halowej piłki nożnej zorganizowanym przez Tadeusza Suchomskiego z "Motofanów". Oprócz naszej drużyny w rywalizacji uczestniczyło wiele drużyn z zaprzyjaźnionych klubów motocyklowych. Rozgrywkom od samego początku do ostatniego gwizdka towarzyszyły ogromne emocje. Wszystkie drużyny prezentowały najwyższy poziom a nasza w jednym z meczów pokonała swoich przeciwników :-) Turniej piłkarski to naprawdę świetna inicjatywa. Miejmy nadzieję, że uda się jeszcze zorganizować podobne imprezy by jakoś przetrwać zimę. Aby do wiosny...

Zobacz galerię