Z życia Chapteru 2011

31.12.2011

Sylwester 2011

31 grudnia to dla większości z nas magiczna data. Dzień, w którym żegnamy stary rok i o północy z radością i nadzieją witamy nadchodzący. Z tej okazji urządziliśmy bal sylwestrowy, na który przybyliśmy wraz z zaproszonymi gośćmi. Impreza "wystartowała" z impetem o godzinie dwudziestej. Zaproszony D.J. zadbał o to, by od samego początku było gorąco na parkiecie. W atmosferze hucznej zabawy doczekaliśmy nastania nowego, 2012 roku, który powitaliśmy tradycyjną lampką szampana przy rozświetlających niebo fajerwerkach a po noworocznych życzeniach i toastach oddaliśmy się już tylko radosnej zabawie. Życzymy wszystkim, by nowy rok był przynajmniej tak kolorowy, wesoły i udany jak nasz bal sylwestrowy!!!

Zobacz galerię

17.12.2011

Wigilia

W sobotę 17.12.2011r. spotkaliśmy się wraz z rodzinami na klubowej Wigilii. Zgodnie z tradycją zasiedliśmy przy świątecznym stole, złożyliśmy sobie życzenia a przy pięknie przystrojonej choince gwiazdor rozdał prezenty, które największą frajdę sprawiły najmłodszym. To był naprawdę miły, prawdziwie świąteczny wieczór.

Zobacz galerię

02.12.2011

Uroczyste nadanie Barw

2 grudnia 2011r. to dzień wielkiego święta West Side Chapter! To dzień, w którym nasi nowi klubowi Bracia: Paweł Kubacki, Janusz Remlein i Marek Krotecki otrzymali Barwy WSCH. Tradycyjnie już, zanim tak się stało, chłopaki musieli zmierzyć się z kilkunastoma zadaniami utwierdzającymi nas w przekonaniu dokonania trafnej decyzji o przyjęciu ich do naszego grona. Cała trójka dzielnie przeszła niełatwy test. Wszyscy otrzymali "pełne" kamizele wraz z członkowskimi numerami: (kolejno) - 44, 45, 46. Wielkie gratulacje dla Pawła, Janusza i Marka!!! Lecz nadanie klubowych Barw to nie jedyna okazja do świętowania tego wieczoru. Życzenia zlożyliśmy i toast wznieśliśmy z okazji urodzin Renaty Dinowej oraz imienin Baśki - sto lat dziewczyny, sto lat,... Rownież stu lat i dużo, dużo miłości życzymy Majkelowi i Madzi, którzy tego dnia obwiescili nam, iż Magda przyjęła oświadczyny Michała. Brawo!!!

Zobacz galerię

 

25.11.2011

Urodziny Andrzeja

Uroczystość z 25.11.2011 na długo zostanie w naszej pamięci. Tego wieczoru spotkaliśmy się na urodzinach Andrzeja Mietlarka. To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie - w clubhousie nastała atmosfera elegancji i niezwykłego bon tonu. Na cześć szanownego Jubilata skroiliśmy aż trzy torty i wznieśliśmy niejeden toast. Najbliżsi Andrzeja podzielili się z nami wspomnieniami z minionych lat. Było bardzo miło a zabawa trwała do rana. Andrzeju, dziękujemy i życzymy tysiąca lat, gdyż sto to dla Ciebie zdecydowanie za mało!

Zobacz galerię

18.11.2011

Party

Jako, że zima zbliża się wielkimi krokami, dnie coraz krótsze a wieczorami ciemno i ponuro, zorganizowaliśmy energetyczne party. Na imprezę zaprosiliśmy swoich znajomych a nasz dealer V-FORCE przybył ze swymi Klientami. Goście dopisali, zarówno swą liczebnościa jak i świetnymi nastrojami dzięki czemu bawiliśmy się wspólnie w rytm gorących taktów serwowanych przez D.J.-a. To nie pierwsze i na pewno nie ostatnie tego typu wydarzenie. Dla takich chwil naprawdę warto organizować tego typu spotkania.

Zobacz galerię

22.10.2011

Walne Zebranie 2011

W sobotę, 22.10.2011r. miało miejsce najważniejsze, coroczne zebranie West Side Chapter Poland - Walne Zebranie. Spotkaliśmy się pełnym składem celem podsumowania minionego, rocznego okresu działalności WSCH, ustalenia strategii na kolejny rok oraz wyboru nowych Władz klubu. Zebraniu przewodniczył Jerzy Konieczny, który przedstawił sprawozdanie z działalności kończącego swą kadencję Zarządu, na podstawie którego Zarząd uzyskał absolutorium. Przełomowym wydarzeniem była rezygnacja Sylwestra Michałka z funkcji Prezydenta, któremu na znak wdzięczności i podziękowania za wieloletnie przewodnictwo oraz wielkie zaangażowanie podziękowaliśmy gromkimi oklaskami. Następnie przyszedł czas na wybór nowego Prezydenta, którym po tajnym głosowaniu został jednogłośnie Bartosz Śliwocki. Nowo wybrany Prezydent West Side Chapter przedstawił propozycję nowego Zarządu w składzie: Vice Prezydent - Rafał Makowski, Skarbnik - Artur Strzelec, Sekretarz - Grzegorz Mikołajczak. Nowy Zarząd został zatwierdzony w zaproponowanym składzie. Ostatnim oficjalnym punktem spotkania było głosowanie nad przyjęciem do klubu nowych członków. Głosowaniu poddane zostały trzy kandydatury: Paweł Kubacki, Janusz Remlein i Marek Krotecki. Wszystkie trzy osoby uzyskały akcept.

14.10.2011

Impreza urodzinowo - imieninowa

W piątek, 14.10.2011 bawiliśmy się na uroczystej imprezie urodzinowo - imieninowej, zorganizowanej na cześć naszych przyjaciół: Jadzi, Niny, Rafała i Marcina. Gospodarze ugościli nas naprawdę godnie. Był piękny i smaczny tort, życzenia i ogrom wspaniałej zabawy. Jubilatom i Solenizantom życzymy "stu lat"!!!

Zobacz galerię

23.09.2011

Grzybobranie 2011

W piatek, 23.09.2011r. udaliśmy się do naszych Przyjaciół Dinów, do ośrodka Karina w Pszczewie na klubowy zlot z okazji ofijalnego zkończenia sezonu 2011!!! Na miejscu czekało na nas całe mnóstwo wszelakich atrakcji, począwszy od rewelacyjnego koncertu Nocnej Zmiany Bluesa poprzez grzybobranie i na swietnej, wieczornej zabawie udekorowanej fajerwerkami kończąc. Naprawdę nie jestem w stanie opisać jakości pobytu - było wybornie. Mamy nadzieję, że zloty w Pszczewie kończące następne sezony na stałe wpiszą się w obowiązkowy kalendarz imprez WSCH. Dziękujemy Renacie i Dinowi za wspaniałą gościnę i nieopisane wrażenia!!!

Zobacz galerię

07.09.2011

Faaker See 2011

7 września 2011r. - wyjazd na European Bike Week Faaker See 2011!!! Impreza ta tradycyjnie juz wpisana jest w obowiazkowy kalendarz West Side Chapter. W tym roku na festiwal wyruszyło trzynaście motocykli oraz auto asekuracyjne. Po przebyciu ponad 1000km., we czwartek przed godzina dziewiętnastą, grupa dotarła na miejsce.

Zobacz galerię

02.09.2011

Stare Drawsko

Weekend, 02-04.09.2011r. to czas, który w niewielkim gronie spędziliśmy na Pojezierzu Drawskim. Mimo panującej ostatnio huśtawki pogodowej, dobra, wręcz rewelacyjna aura towarzyszyła nam przez cały czas wyprawy. To był naprawdę miły wyjazd a wszystko za sprawą przebojowych organizatorów: Jurka, Zbyszka i Macieja!!!

Zobacz galerię

12.08.2011

Malta Rally 2011

W dniach: 11-14.08.2011r. na poznańskiej Malcie miał miejsce organizowany przez Warsaw Chapter Poland zlot motocykli Harley Davidson - Malta Rally 2011. Oczywiście, na tak prestiżowej imprezie nie mogło zabraknąć West Side Chapter, którego liczebność została zauważona przez Organizatorów i nagrodzona drugim miejscem w tej kategorii.

Zobacz galerię

15.07.2011

To był Ślub...

15 lipca 2011 r. to dzień, który poczynił głęboką zmianę w życiu naszego harleyowego brata Zbyszka oraz jego rodziny. Tegoż właśnie dnia Zbyszek wydał jedną ze swych córek za mąż. Z tego powodu mięliśmy niezwykłą przyjemność eskortowania limuzyny wiozącej Młodą Parę do ślubu

Zobacz galerię

08.07.2011

Polanów 2011

Zlot motocykli w Polanowie już na stałe wpisał się w kalendarz imprez WSCH. Dlatego właśnie i w tym roku kilkuosobowa, mocna ekipa odwiedziła to miejsce.

Zobacz galerię

01.07.2011

Aeroport

1 lipca 2011r. wybraliśmy się na wycieczkę na poradzieckie lotnisko do Finow nieopodal Berlina by zagościć na RACE 61 14 th Annual Rock 'N' Race Festival

Zobacz galerię

25.05.2011

Chorwacja 2011

Chorwacja trip :-) ; droga ku słońcu, wakacjom,... Osiemnaście motocykli WSCH Poland plus Przyjaciele gnało przez Europę aby uczestniczyć w Croatia Harley Days the 20th European H.O.G. Rally.

zobacz galerię

06.05.2011

Mielno 2011

Tradycyjnie już, wzorem ubiegłych lat, udaliśmy się nad polskie morze. W piątek, 6 maja kilkuosobowa, męska ekipa zebrała się w naszym Clubhousie, by wyruszyć w podróż do Mielna.

Zobacz galerię

29.04.2011

Rozpoczęcie sezonu 2011

29 kwietnia 2011 to dla większości początek długiego, majowego weekendu. My, tego właśnie dnia postanowiliśmy oficjalnie rozpocząć sezon motocyklowy 2011. Wybraliśmy się na relaksującą przejażdżkę z metą w pałacu w Jaszkowie

zobacz więcej

15.04.2011

Urodziny Gwiazd

... Ach, cóż to była za impreza!!! 15 kwietnia, wieczorkiem, Clubhouse WSCH zapełnił się gośćmi chcącymi uczcić urodziny naszych szacownych Jubilatów: Renaty, Beaty, Jurka, Macieja i Rafała.

zobacz galerię

25.03.2011

Imieniny z urodzinami

W piątek, 23 marca 2011 świętowaliśmy z okazji imienin naszych szacownych Zbyszków: Cieśli i Windziarza oraz urodzin Dina i Szczypiorków: Sławy i Tomka. O tym jak huczna była impreza świadczy sam skład Jubilatów i Solenizantów :-) Rangę imprezy podkreśliło grono wspaniałych gości, z którymi bawiliśmy się do ostatniej iskierki zdrowia...

zobacz galerię

11.03.2011

Potrójny Chrzest

11.03.2011 to historyczna data w dziejach West Side Chapter... Właśnie tego dnia trzech naszych Braci przeszło "pasowanie" na pełnoprawnych członków Klubu. Rafał Makowski, Janusz Duszyński i Andrzej Mietlarek to bohaterowie dzisiejszego wieczoru!!!

Zobacz galerię

25.02.2011

Maskarada

W sobotę 25 lutego 2011 roku przenieśliśmy się do świata zupełnie nierzeczywistego. W Clubhousie WSCH nastał wieczór grozy, horroru, baśni i humoru!

Zobacz galerię

19.02.2011

Urodziny Joanny

W sobote, 19 lutego 2011r. mięliśmy zaszczyt być gośćmi w naszym Clubhousie. Tak, tak, to nie pomyłka, gościliśmy na urodzinach Joanny - żony naszego przyjaciela Teodora.

Zobacz galerię