Z życia Chapteru 2016

11.02.2016

Karpacz

Wczesnym rankiem grupa najbardziej zagorzałych zdobywców górskich szczytów udała się po raz kolejny do Karpacza na podbój Karkonoszy. W tym roku organizatorem wszystkich pieszych wycieczek był Maciej GUCIO Góral a mojej skromnej osobie przypadła animacja czasu wolnego. Karpacz jest drugą miejscowością turystyczną po Szklarskiej Porębie, która przyciąga rzesze turystów, nie tylko latem, ale i zimą , co też skwapliwie wykorzystał Maciej organizując trasy wycieczek. Zdobycie Śnieżki od strony południowej, spacer Białym Jarem, wizyta w świątyni Wang, zapora na Łomnicy to tylko niektóre z jego pomysłów. Całe szczęście, że skończyło się na wyprawie do świątyni Wang, na którą wybraliśmy się taksówkami. Najważniejsze,że pogoda i humory dopisywały wszystkim. W trakcie pobytu mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystej kolacyjce z okazji urodzin naszych milusińskich: Zuzi i Dawida. Wspaniałe jedzenie w Chacie Karkonoskiej pozwalało nam regenerować siły na kolejne dni ekstremalnych eskapad. Wypoczęci, dotlenieni z dawką endorfin uwalniających się przy ciężkim wysiłku fizycznym w niedzielny poranek udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Za rok na pewno tam wrócimy, bo zostało wiele miejsc do zdobycia.

06.02.2016

Urodziny Gosi i Daniela

Tego wieczoru miało miejsce niesamowite przyjęcie urodzinowe Gosi i Daniela. Zaskoczyło wszystkich zaproszonych gości. Po oficjalnym przywitaniu, nasz Prezydent oświadczył, że zostaliśmy zaproszeni na ślub Dostojnych Jubilatów .Największą niespodzianką była informacja, że uroczystość ta ma się odbyć właśnie na ich 40-tce. Byliśmy zatem świadkami rozpoczynającej się Nowej Drogi Życia naszych przyjaciół. Była to chwila,która zaparła niespodziewanie wszystkim dech w piersiach,pełna radości i wzruszeń. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej, wręczeniu sobie obrączek, Państwo Młodzi przyjęli życzenia długich lat szczęścia od wszystkich zgromadzonych. Kolejną niespodzianką był przepyszny tort weselny a na nim czerwone szpileczki,które zaskoczyły nawet Pana Młodego. Wielkie brawa dla Młodej Pary za fantazję !!!!! Szalony wieczór, zapamiętamy z całą pewnością do końca życia. Wesele trwało do białego rana. Młodej Parze raz jeszcze życzymy, by żyli długo i szczęśliwie, jak w bajce.

Zobacz galerię

30.01.2016

Impreza Niespodzianka

Z cudem graniczy,że Monice Herzog udało się zorganizować urodziny Marcina na ponad sto osób w tajemnicy. Zdziwiona twarz jubilata po przybyciu do klubu pretenduje w tym roku do nagrody WORLD PRESS. Życzenia, prezenty, łzy w oczach żony rozbroiły go całkowicie. Na tę okazję nakręcono specjalny videoclip który stał się hitem wieczoru. Jedzenie zaspokoiło najbardziej wyszukane podniebienia a DJ nie dał chwili wytchnienia nawet najbardziej wytrwałym tancerzom. STO LAT MARCINIE I SPEŁNIENIA TOTALNIE WSZYSKICH MARZEŃ!

08.01.2016

Chrzciny Grzegorza

Zgodnie z tradycją Klubu w tym dniu odbył się chrzest BARISTY. Nie wchodząc zbytnio w szczegóły chrztu , należy obiektywnie przyznać, że ze wszystkich powierzonych mu zadań wywiązał się rewelacyjnie. Należy dodać, że zadania do lekkich, łatwych ani przyjemnych nie należały. Widok uradowanej twarzy Grzegorza po otrzymaniu klubowej kamizelki był wręcz bezcenny. BRAWO I WITAJ W KLUBIE.

Zobacz galerię